Zapraszamy na szkolenia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque posuere, tortor ut rutrum gravida, enim ligula iaculis dolor, a fringilla lectus urna ut nulla. Etiam finibus laoreet ligula vitae facilisis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus eu libero lorem. Mauris eget dictum purus. Phasellus ut turpis ut nisi condimentum aliquet in sed felis. Donec non tempor sem, eget iaculis est. Proin pretium sagittis urna eget maximus. Suspendisse sollicitudin, libero sit amet efficitur malesuada, nisl justo pellentesque metus, eget posuere neque diam quis nisi. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam dapibus odio metus, vel malesuada sem consequat ut. Aenean ultricies vel arcu consectetur viverra. In commodo, nibh in pellentesque ullamcorper, sapien orci porta nulla, a sagittis mauris quam dictum leo. Nullam a pellentesque sem, at euismod urna. Vestibulum risus lectus, euismod vitae molestie ac, hendrerit ac orci. Nulla facilisi.

Czas pobytu i wysokość czesnego w przedszkolu
w roku szkolnym 2019 /2020.

• Wariant adaptacyjny: od godz. 9.00 do godz. 14.00 – 5 godzin – odpłatność 350,00 zł. – wariant ten dotyczy dzieci, które rozpoczynają edukację w przedszkolu. Okres adaptacji trwa 1 miesiąc, jednak w szczególnie uzasadnionych przypadkach wynikających z potrzeb dziecka i troski o jego prawidłowy rozwój może zostać przedłużony za zgodą dyrektora placówki w porozumieniu z Rodzicami przedszkolaka;
  • Wariant optymalny : od godz. 8.00 do godz. 15.00 – 7 godzin – odpłatność 450,00 zł.;
  • Wariant rozszerzony nr1 : od godz. 8.00 do godz. 16.00 – 8 godzin – odpłatność 550,00 zł.;
  • Wariant rozszerzony nr 2 : od godz. 8.00 do godz. 17.00 –9 godzin lub od godz. 7.00 do godz. 16.00 –9 godzin odpłatność 600,00 zł.;
  • Wariant maksymalny: od godz. 7.00 do godz. 17.00 – 10 godzin – odpłatność 650,00 zł.

Ponadto Rodzic wnosi jednorazową opłatę w chwili zapisania dziecka do Przedszkola w wysokości 200,00 zł tzw. „wpisowe”. W zamian dziecko otrzymuje pakiet startowy- tj, osobistą wyprawkę sportową w skład której wchodzi: rakieta tenisowa, koszulka treningowa z logo i ręcznik treningowy z logo.

Wyżywienie: korzystamy z caterinngu z Firmy PRO OMNIS, aktualna stawka żywieniowa wynosi 9,50 i obejmuje śniadanie, obiad i podwieczorek.

Opłata za wyżywienie wnoszona jest po zakończonym miesiącu.

Uwaga! Odliczeniu podlegają zgłoszone nieobecności dziecka w Przedszkolu

Dobierzemy ofertę dla potrzeb każdego dziecka, istnieje możliwość negocjacji. Ostateczna oferta zostanie zapisana w warunkach obustronnej umowy.